moshavere
ویژگی های درب ضد سرقت


: 139

درب ضد سرقت که به درب ضد حریق نیز معروف است در معرض حرارت و آتش مستقیم هم قرار بگیرد، همچنان دچار آسیب نمی شوند. متریال و مواد استفاده شده در ساخت درب به گونه ای است که در برابر آتش و ضربه از خود مقاومت نشان می دهد.

درب ضد سرقت که به درب ضد حریق نیز معروف است در معرض حرارت و آتش مستقیم هم قرار بگیرد، همچنان دچار آسیب نمی شوند.

متریال و مواد استفاده شده در ساخت درب به گونه ای است که در برابر آتش و ضربه از خود مقاومت نشان می دهد.
خرید درب ضد سرقت
قبل از خرید درب ضد سرقت لازم است با مشخصات آن آشنا شوید . به طور کلی این نوع از درها متشکل از چندین بخش میباشد که همه اینها در کنار یکدیگر موجب شکل گرفتن یک ساختار مستحکم و قابل اعتماد مانند درب ضد سرقت میشوند.

درب ضد سرقت ترک
درب ضد سرقت ترک با وجود قفل های با امنیت بالا از جمله معروف ترین درب های ضد سرقت هستند. این قفل ها رمز نگاری شده اند .

این نقطه قوت درب ضد سرقت است که فقط توسط صاحب کلید باز می شود اما می تواند نقطه ضعف نیز محسوب شود. چون در صورت مفقود شدن کلید، چاره ای نمی ماند جز رجوع به نمایندگی فروش و کاری از قفل ساز ساخته نیست.
بخاطر استقبال از درب ضد حریق و قفل های ضد سرقت، تقلب در این حوزه برای فریب مشتری زیاد شده است. لازم است با دقت به انتخاب محصولات مورد نیاز خود بپردازید. محصولات مشابه با کیفیت بسیار پایین در بازار فراوان هستند.
از این رو جهت خرید با اطلاع کافی اقدام نمایید.

ابزار و لوازم و یراق آلات
در ساختار داخلی درب ضد سرقت دو دسته متریال استفاده شده است و ابزار و لوازم گوناگونی در آن استفاده شده است. تا حاصل آن ساختاری امن تولید کند.
۱. پلی یورتان یا یونولیت نسوز
۲. بتن
فوم پلی یورتان عایقی در برابر سرما، گرما، سرو و صدا هستند و مانع از نفوذ حشرات به داخل منزل می شوند.
بتن مقاومت و ایمنی را بالا می برد و بر میزان سنگینی وزن درب نیز تاثیرگذار است.
مجموع همه قطعات در کنار هم نتیجه ای جز درب ضد سرقت ایمن را نخواهد داشت. یکی دیگر از یراق آلاتی که در آن به کار رفته قفل شب می باشد.

به هنگام شب برای آسودگی خاطر می توانید با بستن قفل شب به استراحت خود بپردازید.با وجود چنین ویژگی حتی اگر کلید هم در دسترس باشد هیچکس نمی تواند درب را باز کند.
چهارچوب یکی از اصلی ترین ابزار و یراق می باشد که در میزام مقاومت درب تاثیر فراوانی دارد. اندازه چارچوب باید استاندارد باشد تا بتوان هر نوع دربی را در آن نصب کرد.
قفل های درب ضد سرقت که وجود آن حکم مغز را در بدن انسان دارد. بر روی هر درب تعداد زیادی قفل نصب می شود.

مانند قفل های زبانه دار که تعداد زبانه ها هر چه قدر که بیشتر باشد امنیت آن بالاتر است بازکردن آن توسط دزد هم سخت تر میشود و امنیت را بالا می برد.
دستگیره ها که ابزاری برای باز و بسته کردن درب محسوب می شوند در جنس های گوناگون و طرح ها متنوع برای هر نوع سلیقه ای در بازار موجود می باشند.

سایر تجهیزات درب ضد سرقت
دیگر تجهیزاتی که هر کدام برای استفاده راحت تر بر روی درب تعبیه شده اند در زیر اشاره شده است.
چشمی، جای پست و درکوب. این سه هر کدام به نوبه ی خود برای کاری استفاده می شوند و هم با طرح های متفاوتشان زیبایی خاصی به در می دهند.

آدرس ارتباطی ما

شعبه ١ : شيراز ، دروازه قرآن ، نبش خیابان حافظ سمت چپ ، اولین ساختمان

موبایل : 09171172439

تلفن ثابت : 07132293001

شعبه ۲ : بوشهر، بلوار رییس علی دلواری ، سه راه عاشوری

تلفن ثابت : ۳۳۳۲۷۴۸۶_۰۷۷

پست الکترونیک: info@demitdoor.com 

درب ضد سرقت / درب ضد سرقت چیست ؟

درب ضد سرقت دربی است که سارقین نتوانند با هر شیوه دستکاری یا تخریب قفل درب وارد مکان مورد نظر شوند و درب ضد سرقت مانع از ورود آنها گردد. بعلاوه درب ضد سرقت باید بر اساس استانداردهای محیطی چون سرما و گرما و صدا طراحی و ساخته شده باشد

درب های ضد سرقت شرکت دمیت دارای قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی و چشمی می باشند. لنگه این درب ها با استفاده از ورق ام دی اف 10 میل با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده است که با طرح های برجسته زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشند. داخل این درب دارای ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند. تمامی قفل های بکار رفته در درب های ضد سرقت با برند کاله می باشند که بوسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند.